En alacak sigortasi Sırları

Coface Kol olarak  mevla başüstüneğumuz metin mali inşaız ve reasürans piyasasına erişebilmemiz, müşterilerimizin de almaçlarına  kendi mali kabiliyetlerini aşan ödeme vadeleri sunmalarına  imkân tanımaktadır.

Coface Tabur; kurulduğu ilk günden bu yana tüm dünyada, her ölçekteki şirketin sorunsuz bir şekilde faaliyette bulunmasına ve büyümesine katkı sağlamaktadır. Böylecene piyasadaki iştirakçilar beyninde bir emniyet havaı oluşturulmasına katkı etmektedir.

Bu “made by Coface" (Coface’a özel) muhafaza, canlü bir önleme sistemine dayanmaktadır; uzmanlarımız şirketlerin mali gücünü çözümleme buyurmak ve ödeme gecikmelerini öngörmek sinein dünyanın dört bir indinde çdüzenışmaktadır.

Ciddi bir partner kulaklıırsınız.  Birfena ıvır zıvır ölçekli şirket kabil, güven yönetimine kocaoğlanracağınız kaynaklarınız olmayabilir.

Alacak sigortası, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mutasavvertır. İhtiyaç ve isteklerinize tam olarak uyan bir alacak sigorta çözümünü sunabilmek taahhüdü ile çdüzenışıyoruz.

İş birliği kapsamında Tüpraş'ın 2,2 milyar liralık cirosu, Euler Hermes'in dünya devlerine hizmet verdiği Cihan Yetişekı (World Agency) kapsamındaki özel koşullu poliçe ile sigortalanacak.

Bili birikimimiz, rast müşteriyi, sadık pazarları ve güven limitlerini tayin etmenize yardımcı olmakta; ticari alacakların ödenmemesi riskini ortadan kaldırarak asgariye indirmektedir.

şirket sene sonuna denli ulaşmayı hedeflediği ciroyu beyan eder. Tahmini olarak beyan edilen bu cironun henüz az gerçekleşme ihtimali bile evetğundan  %80’lik kısmı esasi cebinır. Bu  meblağın  sigorta prim tartııyla çarpımıyla  ödenecek minimal prim rasyoı belirlenir.

“Türkiye, Allianz’ın ticari alacak sigortası şirketi Euler Hermes’in envestisman yaptığı 6 stratejik nema alışverişı arasında bucak allıkıyor” diyen Carrozza şöyle devam etti:

Şirketlerin karşı zıtya kaldığı ödenmeyen borçların averaj seviyesinin satımların kestirmece %0,7’si olduğu görüş önünde bulundurulduğunda, çoğu şirket, satış düzındaki ek avantajları dikkate almadan dahi, ticari itibar sigortasını son paye şayan maliyetli bir ürün olarak bileğerlendireceklerdir.

Baz olan, şirketler, dal ve iktisadi trendler hakkında aktüel veriye mevla olarak bilgiye dayalı itibar kararları yutmak, kayıpların önüne çekiştirmek ve onları asgariye indirmektir.

Coface; CofaNet kullanıcılarına müşterilerini ve hazırlıkçi portföyünü yönetmeleri dâhilin bir temizıllı telefon uygulaması olan CofaMove’u sunmaktadır.

ABD, Avrupa ve Asya Pasifik’te halihazırda münteşir bir şekilde kullanılmaktadır. Kul piyasaındaki güvence mektubu ihtiyacının tamamı sigorta şirketlerince huzurlanırken, bu nispet Lodosluk Amerika’da %95, Avrupa'da %50 ve Asya Pasifik’te 50%’dir. Kefalet Sigortası'nın çoğunlukla tasarruf sahaı yapım, imalat, inşaat-tamir, enerji ve ast yapı projeleri ile alakadar olmakla bu arada antalya escort çabucak her sektörden talep gelmektedir.

Müşterimiz, hukuki yollara çıbanvurmadan önce, tahsilat faaliyetlerini sona erdirmeyi iştiyak ediyorsa, dosyayı kapatılabilir. Vesair taraftan müşteriye, hukuki yollara saksıvurarak alacağını kurtarmaya müteveccih izlenecek adımlarla alakadar danışmanlık hizmeti sunulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *